China BM3 motor Prodhues dhe Furnizues | Fitexcasting
Mirë se vini në monedhë të huaj Hidraulikë!

motor BM3

Përshkrim i shkurtër:

Ajo përshtatet dizajnin gerolor, e cila ka një saktësi më të lartë të shpërndarjes dhe efikasitet mekanike.
Double-kodrina dizajn duke pasur, e cila ka një kapacitet më të madh lateral ngarkesës.
Dizajni i besueshëm i vulë bosht, të cilat mund të përballojë presionin e lartë dhe të përdoret në parallet apo në seri.
Drejtimi i rrotullimit bosht dhe shpejtësia mund të kontrollohet lehtë dhe pa probleme.
Një shumëllojshmëri e llojeve të lidhjes të del përpara, bosht prodhimit dhe portin e naftës.


Detail Product

Etiketat e produktit

Tiparet karakteristike:
Ajo përshtatet dizajnin gerolor, e cila ka një saktësi më të lartë të shpërndarjes dhe efikasitet mekanike.
Double-kodrina dizajn duke pasur, e cila ka një kapacitet më të madh lateral ngarkesës.
Dizajni i besueshëm i vulë bosht, të cilat mund të përballojë presionin e lartë dhe të përdoret në parallet apo në seri.
Drejtimi i rrotullimit bosht dhe shpejtësia mund të kontrollohet lehtë dhe pa probleme.
Një shumëllojshmëri e llojeve të lidhjes të del përpara, bosht prodhimit dhe portin e naftës.

Kryesore teknike Parametrat

Zhvendosje (ml / r)

100

160

200

250

315

400

Max.Flow (LPM)

 

cont

50

50

50

50

50

50

int

60

60

60

60

60

60

Max.Speed ​​(RPM)

 

cont

450

281

226

180

147

121

int

540

337

272

216

177

142

Max.Pressure (MPa)

 

cont

14

12.5

12.5

12

12

11

int

16

14

14

13

13

12.5

Max. Rrotullues (NM)

 

Coni

178

272

330

392

499

581

int

216

306

357

424

540

660  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne