Mirë se vini në FCY Hydraulics!

Pompë ingranazhesh CBQ

Përshkrim i shkurtër:

Modeli: CBQ-*5

Zhvendosja nominale(ML/r): 20-63

Presioni maksimal (MPa): 28

Shpejtësia e vlerësuar: (r/min): 600-3000

Efikasiteti vëllimor (≥%): 92, 93

Pesha: 5.7-8.0


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat e produktit:

  • Predhë aliazh alumini me rezistencë të lartë
  • Forma e lidhjes së boshtit të hyrjes ka një çelës të thjeshtë dhe një vijë drejtkëndëshe.
  • Format e lidhjes së hyrjes dhe daljes kanë fije, fllanxha dhe opsione të tjera
  • Mekanizëm kompensimi automatik i pastrimit boshtor, në mënyrë që pompa e vajit të ruajë efikasitet të lartë për një kohë të gjatë
  • Presioni i lartë i punës, një gamë e gjerë shpejtësie, shpejtësia e ulët deri në 600 rpm mund të ruajnë ende efikasitet të lartë të volumit.
    pompë ingranazhesh

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni